Hálásan köszönjük a Szent Erzsébet nap szervezőinek és segítőiknek áldozatos munkáját!

Hétfőn délután 1 órától nem lesz Szentségimádás.

Hétfőn este 6 órától a képviselőtestület tagjainak lesz megbeszélés a plébánián.

Csütörtökön az esti szentmisében folytatjuk a Jézus dosszié sorozatot, melynek következő témája: A tékozló fiú példabeszéde III.

Jövő vasárnap a 9 órai szentmiséről TV felvétel készül, melyet a helyi televíziók közvetítenek.

December 6-án ismét Adventi Bazárba várunk benneteket. Ajándékok készítése remek alkalom a családban közös időtöltésre és beszélgetésre is! Örömmel fogadunk felajánlásokat: házias finomságokat, lekvárokat, süteményeket, fűszereket, díszeket, játékokat, terítőket, gyertyákat stb. A Bazár bevételét rászoruló családok számára készített élelmiszercsomagokra fordítjuk, mellyel az ő ünnepük is teljesebb lehet.

Karácsonyi lelkigyakorlatra hívják a híveket a donneri templomba, amelyet Horváth István Sándor zalalövői plébános atya fog tartani. December 4-én pénteken, december 5-én szombaton este az 5 órás szentmisékben, valamint szombaton a délelőtt 10 órai szentmisében, amely egyben a betegek miséje is.

Imaidőnk gazdagítására és a nagy közösségért végzett szolgálatra is kiváló lehetőség a szentségimádás. Ha vállalunk egy-egy órát rendszeresen, akkor nemcsak magunknak biztosítjuk az imák idejét, hanem a közösségi szolgálatba is bekapcsolódunk, segítve ezzel a szentségimádás folyamatosságát. Használjátok ki ezt a lehetőséget és kérjük, jelentkezzetek az irodában!