Hirdetések 2015. november 08-án

9-es misén:

Ma, a 9-es mise után tartjuk a ministráns találkozót a Kaptárban 10-12 óra között. Sport felszerelést mindenki hozzon magával! Szeretettel várunk minden ministránst és ministránsjelöltet.

Szeretetszolgálatunk múlt vasárnapi gyűjtésén 36kg élelmiszer és 168 965 Ft gyűlt össze.  Mindenkinek köszönjük az adományokat.
A maiÉrints meg engem!” alkalom 16 órakor kezdődik és az esti szentmisével zárul.A program miatt du. 3 órától nem lesz szentségimádás.

Hétfőn este 6 órától a szeretetszolgálat munkatársainak lesz megbeszélés a plébánián.

Csütörtökön az esti szentmisében folytatjuk a Jézus dosszié sorozatot, melynek következő témája: A tékozló fiú példabeszéde I.

Jövő vasárnap délután 3 órakor szentmise lesz, amelyben Balás Béla Püspök úr kiszolgáltatja fiataljainknak a bérmálás szentségét. Az ünnep miatt 2 órától nem lesz szentségimádás és az esti szentmise is elmarad!Mindenkit szeretettel várunk!

November 14-én lesz az idei Országos Karizmatikus találkozó Szombathelyen. A rendezvényre a Szent Margit templomtól buszt indítanak, elegendő jelentkező esetén. Érdeklődni a Szent József plébánián lehet.

November 21-én, szombaton délután 3 órától rendezzük Szent Erzsébet napi ünnepünket a kollégiumban. Szeretettel várjuk idősebb testvéreinket! Hívjátok meg ti is idős rokonaitokat, ismerőseiteket! További információk a szórólapokon olvashatók.

Segítséget kérünk a szentségimádásban:

kedden 8-9 óráig,
szerdán 12-13 óráig,