Hálásan köszönjük a majális szervezésében és lebonyolításában résztvevők áldozatos munkáját.

A képviselő-testületi ülés hétfőn 18 órakor kezdődik a plébánián.

Gyónási lehetőség kedden 16:30–17:30-ig és szombaton 18:00–18:30-ig lesz a Találkoz-Lakban, a Kisteremben.

Jövő vasárnap csak reggel fél 9-kor és este 7 órakor lesz szentmise az evangélikus templomban. Az esti szentmisén a kórus énekel. Pünkösdhétfőn reggel 7 órakor lesz szentmise a kollégiumban.

Szeretetszolgálatunk szombat este és vasárnap a szentmisék előtt és után várja adományaitokat, a szállítási nehézségek miatt pénzt várunk köszönettel.

Óvodás hittanra hívjuk az óvodáskorú gyermekeket a plébániára vasárnap 10 órától. Az ovis hittan ideje alatt szeretettel várjuk a szülőket is kávéra és teára.

A kilencedbe, mellyel pünkösdre készülünk, bárki bekapcsolódhat, idén nem kell feliratkozni. A karizmatikus lelkiségi csoport által szervezett program pünkösdvasárnap 15:30-kor kezdődik a Jézus Szíve templomban. A programban lesz dicsőítés, tanúságtételek, közbenjárás és szentmise.