Majálisunkat szombaton 9 órától rendezzük a Gyertyános-völgyben.
A főzőversenyen elkészült bográcsos ételekből szeretnénk ebéddel megvendégelni a majálison résztvevőket. A foci bajnokságra 5 fős csapatokkal lehet jelentkezni a helyszínen.

A héten gyóntatás kedden 16:30-17:30-ig lesz a Találkoz-Lakban, a Lelki segélyszolgálat helyiségében.

Kedden 17:30-kor lesz Pécsi Rita következő előadása plébániánkon. Címe: Szexuális nevelés 2. Az előadás támogatási díja 2000 Ft.

Idén is kilenceddel készülünk pünkösdre. Szombattól bárki vállalhat imát, böjtöt, felajánlást; idén nem kell külön feliratkozni a listára. Pünkösdi programunk a Jézus Szíve templomban június 4-én, pünkösdvasárnap délután fél 4-kor kezdődik. A programban lesz dicsőítés, tanúságtételek, közbenjárás és szentmise. Mindenkit szeretettel várunk!