Szeretetszolgálatunk múlt vasárnapi gyűjtésén 49 kg élelmiszer és 145 085.- Ft gyűlt össze.  Mindenkinek köszönjük az adományokat!

Ma a ½ 11-kor kezdődő szentmisében szolgáltatjuk ki a betegek szentségét beteg vagy idős testvéreinknek. Ezen a szentmisén templomunk kórusa énekel.

Ma lesz a következő „Érints meg engem” imaalkalmunk, mely ez alkalommal rendhagyó lesz. 16 órától szeretettel várunk minden olyan párt, akinek kapcsolatában gyógyulásra van szükség. Este 6 órakor tartjuk szerelmes misénket, amelyre hívjuk az együtt járó párokat, a házasságra készülő jegyeseket és mindazokat, akik megőrizték szerelmüket egymás iránt a házasságban is. Ebben a szentmisében köszöntjük azokat a házaspárokat, akik 2017-ben kerek (5. 10. 15…60.) házassági évfordulójukat ünneplik.

Hétfőn 18 órakor a házas közösségek vezetőinek lesz megbeszélés a plébánián.

Február 12-19-ig lesz a házasság hete. A programokkal kapcsolatban tájékozódhattok a plakátokról és szórólapokról, valamint a www.csakazertis.hu honlapról.

Hétfőn 18 órától “Egymás kedvéért születtünk” Uzsalyné Dr. Pécsi Rita neveléskutató előadása a boldog párkapcsolatról férfi és nő különbözőségeiről, az ebben rejlő lehetőségek kihasználásáról. Helyszín: Püspökség nagyterme Zárda u. 4.

Kedden 18 órakor a Corner étteremben dr. Mihalecz Gábor pár és családterepeuta előadása lesz Cseréljem vagy javítsam címmel. Az előadás ingyenes, de bejelentkezéshez kötött. Bejelentkezni a www.csakazertis.hu oldalon lehet.

Szerdán 18 órától a válás és a házasság sebeinek gyógyítására várjuk a Szent Imre templomba az elváltakat, újraházasodottakat és egyedül maradtakat. Arra hívunk benneteket, hogy “Emeljétek a fénybe” sebeiteket, és tegyetek  lépéseket a gyógyulás felé.

Pénteken este 6 órakor KANTÁR találkozóra várjuk a férfiakat a plébánián. A program ima, szentírásolvasás, beszélgetés, zsíros kenyér és egy kis bor.

Szombaton 19 órától lesz egyházközségünk idei farsangi bálja a katolikus gimnáziumban. Büfé, teaház, közösségeknek játék és vetélkedő lesz, valamint minden korosztálynak megfelelő zene. Szeretettel várunk benneteket! Sütemény felajánlásokat szívesen fogadunk a helyszínen 17 órától. Jegyek elővételben 500 Ft-ért az irodában és a sekrestyében, a helyszínen pedig 1500 Ft-ért kaphatók. Gyerekeknek 16 éves korig ingyenes a belépés.