Hirdetések 2018.10.21-én

A mai perselyadományokat a missziók javára fordítjuk.

A 9-es mise után a ministránsoknak rövid próbát tartunk a templomban, majd délig várjuk őket a Kaptárba a ministráns-találkozóra.

Hétfőn és kedden nem lesz szentségimádás, de a templom nyitva tart, be lehet térni imádkozni.

Hétfőn az irodai ügyfélfogadás szünetel.

Taizéi énekes közös szentségimádásra hívunk benneteket szombaton 17 órára.

Templomunk búcsúja alkalmából idén is lehetőséget biztosítunk egyénileg kísért lelkigyakorlaton való részvételre november 4-től 10-ig. A jelentkezők vállalják, hogy napi fél órát imádkoznak a Szentírással, reflektálnak az imádságra, és a hét minden napján beszélnek tapasztalatukról a lelki kísérővel.
További információ és jelentkezési lehetőség: IDE KATTINTVA.

A KÉSZ Kaposvári Csoportjának októberi rendezvénye:

2018. október 24-én, szerdán 17 órakor a Püspöki Székház Nagytermében Gárdonyi Máté, siófok-kiliti plébános lesz a vendégünk. Előadásának címe: Egyházmegyei zsinatok a történelemben.

Ez a rendezvényünk kiegészül egy könyvbemutatóval. Gárdonyi atya előadása után Püspök atya és Nyéky Kálmán atya egy amerikai plébánia megújulásáról szóló könyvet mutat be, melynek címe: Újraépítve.