Hálásan köszönjük szeretetszolgálatunk múlt heti gyűjtésére adott adományaitokat.

Az imaközösségek vezetőit hétfőn 18 órára hívjuk a plébániára.

A munkálatok miatt kedden nem lesz szentségimádás templomunkban.

KANTÁR találkozó lesz a plébánián pénteken 18 órakor. Szeretettel hívjuk a férfiakat közös szentírásolvasásra és beszélgetésre.

Rózsafüzértársulatunk következő imaórája szombaton 17 órakor kezdődik a templomban.

A tavaly született babákért a jövő heti 9 órás szentmisében adunk hálát.  Kérjük, hogy hívjátok meg erre a szentmisére ismerőseiteket, akiknek gyermeke született az elmúlt évben.

A jövő heti 9-es mise után a ministránsoknak rövid próbát tartunk a templomban, majd délig várjuk őket a Kaptárba a ministráns-találkozóra.

Az idei ökumenikus imahét január 21-től 28-ig tart. Templomunkban 23-án, kedden este lesz találkozó. Igét hirdet Steinbach József református püspök.

Taizéi énekes közös szentségimádásra hívunk benneteket a templomunkba minden hónap utolsó szombatján, 17 órától.

Egyházközségünk idei farsangi bálja február 3-án lesz a katolikus gimnázium ebédlőjében este 8 órától éjfélig. A tombolán nyerhető ajándékcsomagokhoz köszönettel vesszük felajánlásaitokat az irodában. Aki jelmezben érkezik a bálba, annak egy tombola jegyet ajándékba adunk. A farsangi belépők ára elővételben: 800 Ft, a helyszínen: 1000 Ft.