Hétfőn este 6 órától a házasközösségek vezetőinek lesz megbeszélés a plébánián.

Hétfőtől péntekig a kórus lépcső felújítása miatt a kórusba, hittanterembe és a mosdóba sem lehet felmenni.

Csütörtökön az esti szentmisében folytatjuk a Jézus dosszié sorozatot, melynek következő témája: Példabeszéd az irgalmas szamaritánusról.

Szombaton délelőtt nem lesz szentségimádás. 13 órától folytatjuk ezt a szolgálatot.

Jövő vasárnap a szentmisék előtt és után várja Szeretetszolgálatunk adományaitokat, elsősorban étolajat,tejet és rizst várunk köszönettel.

Jövő vasárnap a 9 órai szentmisében köszöntjük azokat, akik novemberben ünneplik születésnapjukat.

A Családpasztorációs Műhely szeretettel hívja a lányokat, asszonyokat a Receptklubba, október 31-én szombaton 16-18 óráig a Kollégium nagytermébe. Téma: készülődés a karácsonyra. Gyermekvigyázást biztosítunk.

November 5-6-7-én lesz búcsúi lelkigyakorlatunk, melyen Dr. Beer Miklós váci megyéspüspök lesz a vendégünk. Jöjjetek ezekre az esti szentmisékre és hívjatok meg másokat is!

A következő „Érints meg engem!” imaalkalmunk november 8-án vasárnap 16 órakor kezdődik és az esti szentmisével zárul.

Segítséget kérünk a szentségimádásban:

kedden8-9 óráig,
szerdán 12-13 óráig,