Szeretetszolgálatunk múlt vasárnapi gyűjtésén 22 kg élelmiszer és 113 655.- Ft gyűlt össze.  Mindenkinek köszönjük az adományokat!

Kedden 17.30-tól szeretettel várunk mindenkit Pécsi Rita következő előadására, címe: Szemünk fénye, hisztis, dacos, makrancos. A programra jelentkezni az Alapítványi honlapon keresztül lehet.

Szerdán 18 órától a Szavamat adom közösség szeretettel várja a plébánián azokat, akik szeretnének mélyebben megismerkedni a szentírással. A találkozó fél 8-ig tart.

Pénteken ½ 6-tól keresztutat imádkozunk.

Alapítványunkban februártól képzett tanácsadó tart ciklus show-t, minden hónap 3. szombatján délelőtt. Várjuk 10-15 éves lányok egyéni, vagy csoportos jelentkezését. Iskolákba kihelyezetten is vállaljuk a program megtartását. Bővebb információ és a jelentkezési lap a www.sziacsalad.hu honlapon találtok.

Pénteken este 6 órakor KANTÁR találkozó a plébánián. Szeretettel várjuk a férfiakat imára, szentírásolvasásra, beszélgetésre, zsíros kenyérre és egy kis borra.

Jövő vasárnap a 9 órai szentmiséről TV felvétel készül, melyet a helyi televíziók közvetítenek.

Jövő vasárnap a 9-es mise után tartjuk a következő ministráns képzést a KAPTÁR-ban. Délig beszélgetés, foci, illetve kézműveskedés, ami ez alkalommal pólófestés lesz. Szeretettel várunk minden ministránst és ministránsjelöltet (a focihoz sportruha szükségeltetik, a batikoláshoz egy világos színű póló).

Jövő vasárnap délután 5 órától tartja rózsafűzértársulatunk e havi imaóráját.Templomunkban újjászerveztük a rózsaüzér társulatot.Szeretettel várunk további jelentkezőket, férfiakat és nőket ebbe a közösségbe, akik minden hónap harmadik vasárnapján, az esti mise előtt tartják imaórájukat.

Segítséget kérünk a szentségimádásban.