Hálásan köszönjük a farsangi bál megszervezésében és lebonyolításában résztvevők áldozatos munkáját.

Pénteken 16-18 óráig oviváró farsangi játszóházba hívja a leendő óvodásokat a Szent Margit katolikus óvoda. Részletek a kihelyezett plakáton olvashatók.

Jövő vasárnap a szentmisék előtt és után várja Szeretetszolgálatunk adományaitokat, elsősorban tarhonyát, májkrémet, babot, borsót és lencsét várunk köszönettel.

Jövő vasárnap a 9 órai szentmisében köszöntjük azokat, akik februárban ünneplik születésnapjukat.

Jövő vasárnap 10 órától óvodás hittanra hívjuk az óvodáskorú gyermekeket a plébániára. Az ovis hittan ideje alatt szeretettel várjuk a szülőket is kávéra és teára.

Február 13-án16-18-ig ismét Recept klub a plébánián! Szeretettel várunk lányokat, hölgyeket, asszonyokat! Témáink: a kenyérsütés, a tél kincsei, a böjt…Gyerekvigyázást a Kaptárban biztosítunk!

Február 14-én este 6 órakor tartjuk szerelmes misénket, amelyre szeretettel hívjuk az együtt járó párokat, a házasságra készülő jegyeseket és mindazokat, akik megőrizték szerelmüket egymás iránt a házasságban is. Ebben a szentmisében köszöntjük azokat a házaspárokat, akik 2016-ban kerek (5. 10. 15…60.) házassági évfordulójukat ünneplik. Jelentkezni a kihelyezett űrlapokon lehet legkésőbb január 31-ig. A jubiláns párok részére 17:45-től gyerekvigyázást biztosítunk a Kaptárban.

Segítséget kérünk a szentségimádásban.