Hirdetések 2018.12.09-én

Hálásan köszönjük a múlt héten rendezett adventi teaház és vásár szervezőinek és segítőiknek áldozatos munkáját! Köszönjük a lekvár és sütemény felajánlásokat, illetve pénzadományaitokat, amivel támogattátok a karácsonyi csomagok elkészítését.

Óvodás hittanra hívjuk az óvodáskorú gyermekeket a 9-es mise után a plébániára.

Kantár találkozóra hívjuk a férfiakat a plébániára, pénteken este 6 órára.

Rózsafüzér társulatunk imaórája szombaton 17 órakor kezdődik.

A jövő heti 9-es mise után a ministránsoknak rövid próbát tartunk a templomban, majd délig várjuk őket a Kaptárba a ministráns-találkozóra.

Kérjük, hogy aki szeretné a karácsonyi szentgyónását elvégezni és áldozni, de nincs lehetősége eljönni a templomba, mielőbb egyeztessen időpontot Ferenc atyával.

Az iroda vezetékes telefonszáma januártól megszűnik, mobilon lesz továbbra is elérhető.

Januártól szeretnénk egy új közösség indulását segíteni, 30 év körüli házaspároknak. Az irodában várjuk az érdeklődők jelentkezését (személyesen, illetve a titkar@gmail.com címen).

Segítségeteket kérjük a templom takarításában dec. 20-án, csütörtökön a késő délutáni vagy esti órákban. Jövő hétvégén hirdetjük a részleteket.