Hirdetések 2018.12.02-án

Adventi teaházat és vásárt tartunk ma délelőtt a kollégiumban, melyre szeretettel hívunk mindenkit. Ez egyben szeretetszolgálatunk decemberi gyűjtése, a befolyt összeget a rászorulóknak szánt karácsonyi csomagokra fordítjuk.

Adventben hétfőn, kedden, szerdán és pénteken 6:30-kor kezdődik a szentmise, gyónási lehetőség kiírás szerint a misék után lesz. Csütörtökön 18 órakor lesz szentmise.

A keddi gitáros mise után szeretettel várjuk a ministránsokat és a diákokat a hittanterembe közös reggelire.

Óvodás hittanra hívjuk az óvodáskorú gyermekeket jövő vasárnap, a 9-es mise után a plébániára.

Az iroda vezetékes telefonszáma januártól megszűnik, mobilon lesz továbbra is elérhető.

Januártól szeretnénk egy új közösség indulását segíteni, 30 év körüli házaspároknak. Az irodában várjuk az érdeklődők jelentkezését (személyesen, illetve a titkar@gmail.com címen).