Hálásan köszönjük a Szent Erzsébet-napi vendégség szervezőinek és segítőinek áldozatos munkáját!

A 9-es mise után a ministránsoknak rövid próbát tartunk a templomban, majd délig várjuk őket a Kaptárba a ministráns-találkozóra.

Az akolitus szolgálatra készülő férfiak avatása a székesegyházban lesz szombaton a 15:30-kor kezdődő püspöki szentmisében, amire szeretettel hívunk mindenkit.

Krisztus Király főünnepének előestéjén, szombaton 17 órai kezdettel egy órás taizéi énekes közös szentségimádásra hívunk benneteket a Szent Imre-templomba, csatlakozva a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus szervezéséhez. Regisztrálni ezen a linken lehetséges.

Jövő vasárnap az esti szentmisében lesz az új képviselőtestületi tagok eskütétele.

Templomunk kórusa a jövő vasárnapi 10:30-as szentmisében énekel.

Az adventi lelkigyakorlatot Csordás Gábor atya, a Központi Papnevelő Intézet prefektusa fogja vezetni november 29-től a csütörtök, péntek és szombat esti szentmisék keretében.

December 2-án adventi teaházat és vásárt tartunk a kollégiumban. Kérünk és köszönettel fogadunk süteményt a teaházba, a vásárba pedig saját készítésű élelmiszer-adományaitokat: lekvárt, befőttet, szörpöt, savanyúságot, tartós süteményt, diót, illetve bort és pezsgőt.

A Szent Margit Katolikus Óvoda nyílt napot tart november 30-án. Részletek a hirdető tv-n.