Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Köszönjük szeretetszolgálatunk múlt heti gyűjtésére adott pénz- és élelmiszer adományaitokat.

Szerdán ünnepeljük Szűz Mária mennybevételét, ez a vasárnappal egyenértékű, parancsolt ünnep. Akinek lehetősége van, vegyen részt valamelyik főünnepi misén: kedden 19 órakor (előesti mise), szerdán 9 és 19 órakor lesz szentmise templomunkban.

Laci atya nyári lelkigyakorlata csütörtökön 14 órakor kezdődik. Szentségimádás csütörtökön 11 óráig lesz, pénteken és szombaton a lelkigyakorlat menetrendje szerint. Részletes program a hirdető tv-n és a szórólapokon olvasható.

Rózsafüzér társulatunk augusztusi imaórája a lelkigyakorlat miatt két hét múlva, augusztus 25-én lesz megtartva.

Papszentelésének 25. évfordulója alkalmából a vasárnap esti szentmisét Szabó Oszkár atya mutatja be, a mise után ezüstmisés áldást ad.

Idei családos zarándoklatunkat szeptember 8-án tartjuk.