Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Szeretetszolgálatunk jövő szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után köszönettel várja pénzadományaitokat illetve tejet, hús-és májkonzervet és rizst.

Egyházközségünk aktív tagja, Dr. Gallai Istvánné (Margó) július 15-én elhunyt. A lelki üdvéért felajánlott gyászmisét Laci atya mutatja be templomunkban, pénteken 14 órakor. A temetési szertartás a keleti temetőben a Hősök temploma felőli bejárattól indul 15:30-kor. A temetéssel kapcsolatban (a Gallai család által) megfogalmazott további információkat és kéréseket a hirdető tv-n találtok.

Technikai okok miatt pénteken nem lesz szentségimádás.

A hétvégi szentségimádás a nyár további részében szünetel, de a templom nyitva tart, be lehet térni imádkozni. Szeptember első hétvégéjétől újra folytatódik a hétvégi szolgálat.