Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com

Szeretetszolgálatunk a mai szentmisék előtt és után várja köszönettel pénzadományaitokat illetve cukrot, húskonzervet és rizst.

Ma van Úrnapja: Krisztus Szent Teste és Vére főünnepe. 9-kor és 10:30-kor lesz szentmise templomunkban. Este 6 órakor kezdődik a székesegyházban a város összes plébániájának közös szentmiséje, utána pedig a körmenet. Kérjük, minél többen vegyetek részt a szentmisén és a körmeneten! A mai nap nem lesz esti szentmise és szentségimádás, a templom 17 óráig lesz nyitva. (A 10:30-as szentmisét ajánljuk fel az esti misére kért szándékra.)

A ministránsokat és a ministrálni vágyó iskolásokat a 9-es mise után várjuk rövid próbára a templomba. Óvodás hittanra hívjuk az óvodáskorú gyermekeket a jövő heti 9-es mise után a plébániára.

Szerdán lesz a Szavamat adom csoport utolsó találkozója a nyári szünet előtt.

Júniusban hétfőtől szombatig a szentmisék után elimádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

A verbiták tartósélelmiszer-segítséget kérnek gyermekek nyári táboroztatásához: lekvárt, szörpöt, savanyúságot, cukrot, konzervet. Adományaitokat június 14-ig az irodában és a sekrestyében fogadjuk köszönettel és továbbítjuk azokat.

A Lelkiségi könyvtár szeptemberig zárva tart.