Plébánia mobil: +36-30/491-6780 titkar@gmail.com
A 9-es mise után a ministránsoknak rövid próbát tartunk a templomban. A szombati egyházmegyei nap lesz a májusi ministránstalálkozó is.

Templomunk kórusa a mai 10:30-as szentmisében énekel.

„Érints meg engem!” – imadélutánra hívunk benneteket 16 órától.

Hétfőn nem lesz ügyfélfogadás az irodában. Ma és holnap a templom nyitva lesz, de a szentségimádás kedden folytatódik.

Szombaton lesz az egyházmegyei nap, 10:30-kor kezdődik a hálaadó ünnepi szentmise a székesegyházban. Templomunk napközben nyitva lesz, de nem lesz szentségimádás, és elmarad a taizéi imaóra. 19 órakor lesz szentmise.

Kérjük, hogy aki nem tudja vállalni a szentségimádó óráját, az első körben próbáljon maga helyettest keresni, és ha nem sikerül, időben jelezze az iroda telefonszámain vagy email-en keresztül, hogy a vasárnapi miséken hirdethessük. Csak akkor lehet kihelyezni az Oltáriszentséget, ha biztosított a folyamatos szentségimádás. Ha ez nem valósul meg, a templom akkor is nyitva lesz, be lehet térni imádkozni. De nagyon szeretnénk, ha nehézségek nélkül és folyamatosan lenne szentségimádás templomunkban. Nagyon köszönjük az eddigi szolgálatot, és kérjük a továbbiakban is segítségeteket.