Hirdetések 2018.01.21-én

A munkálatok miatt kedden csak délig lesz szentségimádás templomunkban. Aznap nem lesz szentmise, 18 órakor kezdődik az ökumenikus imaóra, melyre szeretettel hívunk titeket. Igét hirdet Steinbach József református püspök. Az imaóra után agapé lesz.

A betlehem bontására szombaton kerül sor, ezért aznap sem lesz szentségimádás. Segítségeteket kérjük 11 órától a templom takarításában.

Taizéi énekes közös szentségimádásra hívunk benneteket szombaton 17 órára a templomunkba, a továbbiakban pedig minden hónap utolsó szombatján a mise előtt egy órával.

Szeretettel hívunk titeket és ismerőseiteket egyházközségünk idei farsangi báljára február 3-án este 8 órától éjfélig a katolikus gimnázium ebédlőjébe. A tombolán nyerhető ajándékcsomagokhoz köszönettel vesszük felajánlásaitokat az irodában. Aki jelmezben érkezik a bálba, annak egy tombola jegyet ajándékba adunk. A farsangi belépő és a támogatói jegy ára elővételben: 800 Ft, a helyszínen: 1000 Ft; 15 év alatt ingyenes a belépés.

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

A Kaposfüredi Plébánia farsangi bálját jövő szombaton tartja a kaposfüredi sportcsarnokban 19:00 órától, melyre mindenkit szeretettel hívnak.

A Keresztény Értelmiségiek Szövetsége Kaposvári Csoportjának 2018. februári rendezvényei:

• február 7-én, szerdán 17:00 órakor a Püspöki Székház nagytermében Varga László megyéspüspöklesz a vendégünk. Előadásának címe: A Kaposvári Egyházmegye tervei, és a keresztény értelmiség felelőssége 2018-ra.
  • február 21-én, szerdán 17:00 órára január 3-án Tőkéczki László Tanár Urat hívtuk meg, aki immár 17. alkalommal vállalta a Kaposvári KÉSZ Csoportnál tartandó előadását. A meghívás után villámcsapásként ért minket a hír Tőkéczki Tanár Úr haláláról. Róla is megemlékezünk, amikor műsorvezetőtársát hívtuk meg Takaró Mihály irodalomtörténész személyében. Irodalomtörténeti előadást hallgatunk Wass Albert születésének 110., halálának 20. évfordulója alkalmából. Rendezvényünk közös a Kaposvári Református Egyházközséggel.

A Szent Margit Katolikus óvoda nyílt napot szervez november 24-én, pénteken 16-18 óráig a Kaposvár, Búzavirág u. 20. címen. Szeretettel várnak minden érdeklődő családot.