Hirdetések 2017.12.10-én

Hálásan köszönjük a múlt héten rendezett adventi teaház és vásár szervezőinek és segítőiknek áldozatos munkáját! Köszönjük az adományokat és a süteményeket. Az így befolyt bevétel csaknem fedezi az összes karácsonyi csomag árát. 

Kedden továbbra is gitáros rorate mise lesz, mely után szeretettel várjuk a ministránsokat és az énekeseket a hittanterembe közös reggelire. Vasárnap ministránsfoglalkozás is lesz, fiúknak focival, lányoknak kézműveskedéssel kiegészítve.

A munkálatok miatt csütörtökön nem lesz szentségimádás, a reggeli mise után zárva lesz a templom.

Jövő szombaton 17:00 órától tartja rózsafüzér társulatunk e havi imaóráját.

Kantár találkozóra hívjuk a férfiakat a plébániára, pénteken este 6 órára.

Segítséget kérünk a templomkert takarításában és a fenyőfák szállításában szombat délelőtt 9:30-tól. Aki teheti, hozzon magával gereblyét is! Kérjük, a könnyebb szervezés érdekében jelezzétek részvételeteket a sekrestyében vagy e-mailben (titkar@gmail.com)! Köszönjük.

Gyónási lehetőség kedden 16:30-17:30-ig illetve szombaton 17:00-tól a templomban.