Hirdetések

Idei zarándoklatunkat a családokért szombaton tartjuk: 8:30-tól gyülekező a Szent Margit-templomban, a zarándoklat végén 16:00-kor püspöki szentmise lesz Bárdudvarnokon, majd agapé és 18:00-kor busszal jövünk vissza a városba. Szeretettel hívunk mindenkit.

Szeretetszolgálatunk szombaton és vasárnap a szentmisék előtt és után várja pénzadományaitokat köszönettel.

Köszönjük eddigi adományaitokat a templom felújítására.

A „Veni Sancte” szentmise szeptember 17-én 8:30-kor lesz (az evangélikus templomban).

A HITOKTATÁSRÓL további információk találhatók: itt.
Jelentkezni a hitoktatóknál vagy a plébánia hivatalban lehet a jelentkezési lap kitöltésével, amely innen letölthető.

A kitöltött jelentkezési lapokat a piroskaorgona@gmail.com-ra illetve személyesen várjuk a Plébániahivatal nyitvatartási idejében.

Ha betöltötted a 8. osztályos életkort és szeretnél egy bérmálkozás előtt álló közösséghez tartozni, akkor várunk sok szeretettel a “Lépcső” ifjúsági csoportban, melyről részletesebb tájékoztatást itt találtok.

Gyónási lehetőség kedden 16:30-tól 17:30-ig lesz a Találkoz-Lakban.

Szeptember 9-től az esti szentmisék 18 órakor kezdődnek.