Hirdetések

A mai főünnepen csak fél 9-kor és fél 12-kor van szentmise az evangélikus templomban. Este 6 órakor kezdődik a székesegyházban a város összes plébániájának közös szentmiséje, utána pedig a körmenet, melyre szeretettel hívunk mindenkit. Ma nincs szentségimádás.

Gyónási lehetőség kedden 16:30–17:30-ig és szombaton 18:00–18:30-ig lesz a Találkoz-Lakban, a Kisteremben.

A verbiták gyermektábora részére szerdáig fogadjuk adományaitokat (lekvárt, szörpöt, savanyúságot, cukrot, konzervet) az irodában, illetve a reggeli szentmisék előtt és után a kollégiumban.

A jövő tanévben új bérmálási felkészítő csoportot indítunk, melybe a nyolcadikosokat és a gimnazistákat hívjuk. A felkészülés ideje két év, kéthetente lesznek a találkozók pénteken 18 órától. Azokat is szeretettel látjuk, akik az ifi közösséghez csatlakoznának, de nem szeretnének bérmálkozni. Július 10–14-ig lesz egy közös táborunk Fonyódligeten, az irodában lehet rá jelentkezni június 25-ig. További információk és a jelentkezési lap: tábor-2017

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.