Hirdetések

Ma a szentmisék előtt és után várja Szeretetszolgálatunk pénzadományaitokat köszönettel.

Ma csak reggel fél 9-kor és este 7-kor lesz szentmise az evangélikus templomban. Az esti szentmisén a kórus énekel. Pünkösdhétfőn reggel 7 órakor lesz szentmise a kollégiumban, aznap nincs szentségimádás.

A karizmatikus lelkiségi csoport által szervezett program ma délután fél 4-kor kezdődik a Jézus Szíve templomban. A programban lesz dicsőítés, tanúságtételek, közbenjárás és szentmise. Mindenkit szeretettel várnak!

Gyónási lehetőség kedden 16:30–17:30-ig és szombaton 18:00–18:30-ig lesz a Találkoz-Lakban, a Kisteremben.

Jövő vasárnap 10 órától óvodás hittanra hívjuk az óvodáskorú gyermekeket a plébániára. Az ovis hittan ideje alatt szeretettel várjuk a szülőket is kávéra és teára.

Kérjük az imaközösségek vezetőit, iratkozzanak fel a levelezőlistára. (Küldjenek egy e-mailt a titkar@gmail.com címre!)

A jövő tanévben új bérmálási felkészítő csoportot indítunk, melybe a nyolcadikosokat és a gimnazistákat hívjuk. A felkészülés ideje két év, kéthetente lesznek a találkozók pénteken 18 órától. Azokat is szeretettel látjuk, akik az ifi közösséghez csatlakoznának, de nem szeretnének bérmálkozni. Július 10–14-ig lesz egy közös táborunk Fonyódligeten, az irodában lehet jelentkezni.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.