Hirdetések

Hétfőn este 6 órától az imaközösségek vezetőinek lesz megbeszélés a plébánián.

Szeretettel várunk mindenkit Pécsi Rita „Érzelmi intelligencia fejlesztése” című előadássorozatának következő időpontjára kedden 17.30-tól “Fontos vagy nekem” – avagy mi a kötődéspedagógia? – témakörében.
További információ és jelentkezési lap a www.sziacsalad.hu weboldalon található.

Szerdán este 5 órakor a Püspöki Székház nagytermében Prof. Dr. Prokopp Mária lesz a KÉSZ vendége. Előadásának címe: Szent Márton Szent István óta Magyarország védőszentje.

Csütörtökön az esti szentmisében folytatjuk a Jézus dosszié sorozatot, melynek következő témája: A tékozló fiú példabeszéde II.

Szombaton délután 3 órától rendezzük Szent Erzsébet napi ünnepünket a kollégiumban. Hívjátok meg ti is idős rokonaitokat, ismerőseiteket! Szeretettel várjuk őket! További információk a szórólapokon olvashatók.

Jövő vasárnap minden szentmisén gyűjtés lesz a Katolikus Karitász céljaira. A felajánlott persely adományokat a rászorulók megsegítésére fordítják.

Idei Adventi Bazárunkrafelajánlásokat várunk: házi készítésű lekvárokat, befőtteket, száraz- és mézes süteményeket, mézet, fűszereket, karácsonyfadíszeket, ajtódíszeket, gyerekkönyveket, játékokat, terítőket, gyertyákat stb. Köszönjük az ajándékok készítésére fordított időtöket és munkátokat! A Bazár bevételét karácsonyi élelmiszercsomagokra fordítjuk, amit 100 rászoruló család számára szállítunk ki.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.